Šaty pre moletky

Hľadanie vhodného oblečenia na párty môže byť problémom avšak nájsť pekné šaty pre moletky to je naozaj výzva. Ak patríte medzi tie nešťastné ženy ( dievčatá ), ktoré prehľadali už naozaj všetky obchody v okolí svojho bydliska a nenašli vhodné šaty určite nezúfajte. Dnešná doba značne pokročila a nájsť perfektné šaty pre Vás už nebude problém. Internet je obrovský a výber tovaru na internete je ešte väčší.

Stačí sa poobzerať na tých správnych miestach, na ktorých nájdete stovky trendových šiat, veľa prekrásnych vzorov, krásne večerné róby a to všetko presne pre Vás. Celosvetovo známi návrhári šiat sa dokonca špecializujú len na šaty pre oblejšie ženy.  Rád by som tu spomenul mená ako : Elena Miro ktorej vášňou je ukázať že aj plnšie ženy sú naozaj naozaj sexy. Medzi ďalších uznávaných ľudí patria aj : Alfred Angelo, Jovan Dolce a Ana Scholz ktorý dokázali ženskú krásu, áno aj tú Vašu posunúť do úplne iných rozmerov.

Krásne šaty pre moletky s hlbokým výstrihom aby Váš partner od Vás neodtrhol oči, večerné róby pre Vaše sexy plnšie krivky, alebo len formálne oblečenie z ktorým sa budete všade cítiť pohodlne. Je absolútne jedno či máte plnšie krivky alebo nie. Každá z Vás je jedinečná a pri výbere správneho oblečenia sa z Vás stanu kráľovné večierkov, diskoték, plesov alebo iba obyčajných dní. Vedzte že žena môže vyzerať výborne aj keď má nejaké to kilo navyše.

 

Podľa čoho si šaty pre moletky teda vybrať ?

Dizajnéri šiat zmenili svoje chápanie vytvárať šaty pre chudé modelky a uprednostnili  radšej šaty ktoré padnú väčšine žien. Povedzme si rovno väčšina z nás nemá postavu modelky a asi ju ani mať nebude. Buď to je dané genetikou, nie práve dokonalou stavbou tela, prejedaním sa, stresom a inými vecami – činnosťami ktoré určite neprajú našej postave. Ale nebudeme predsa písať o tom ako sa zbaviť prebytočných tukov, ako cvičiť o tom je predsa veľa iných článkov. My sa vám budeme snažiť poradiť pri výbere šiat tak aby ste boli spokojná Vy aj vaše okolie.

Patríte medzi tie ženy ktoré sa každé ráno rozčuľujú že sa nezmestia do svojich obľúbených riflí alebo šiat? Prečo sa do týchto riflí chcete nasilu zmestiť ? Kúpte si len väčšie číslo v ktorom sa budete cítiť pohodlne. Počúvate rozhovory kamarátok ktoré sa sťažujú že si kúpili malé šaty len preto že väčšie číslo nebolo dostupné? A navyše keď v tých malých šatách vyzerajú smiešne? Ženy by mali nosiť šaty ktoré sa im hodia k postave a navyše sú pekné, nie za každú cenu si kupovať šaty ktoré sú Vám malé len preto že chudšie ženy sú v nich sexy. Uvedomte si že ste oblejšej postavy a potrebujete šaty pre moletky ale to ešte neznamená že ste tučná.

Niektoré ženy si neuvedomujú že XXL šaty sú naozaj skutočnosťou. To čo sa nedalo nikde kúpiť pretože neboli vhodné veľkosti, nato zabudnite. Časy sa menia ! Je avšak možné že nikde vo Vašom meste, obchody šaty vo vašej veľkosti neponúkajú avšak to už v dnešnej dobe taktiež nie je žiaden problém. Ženy veď používajte Google. Určite nájdete veľa obchodov ktoré ponúkajú šaty , prekrásne šaty vo všetkých veľkostiach, a ak máte objemnejšieho manžela určite tam niečo pekné nájdete aj preňho.

5 Jednoduchých tipov ako na výber správnych šiat pre moletky

Chcete byť stále cool a obliekať sa podľa najnovšej módy aj keď máte nejaké to kilo hore, prípadne ste oblejšia?

Ponúkame Vám 5 typov ako zostať in:

1.       Ak máte obľúbené celebrity, herečky, speváčky ktoré majú tak ako Vy nejaké to kilo navyše. Skúste sa pozrieť a zamerať sa nato čo majú oblečené. Ak to majú oblečené oni vedzte že je to to pravé aj pre Vás. Minimálne Vám tieto celebrity dajú pohľad nato ako byť sexy a vždy krásna. A samozrejme sa tým zvýši aj Vaša sebadôvera a sebaúcta.

2.       Buďte vždy informovaná o tom aký tovar a kedy dostávajú veľké a známe obchody, ktoré vyrábajú šaty pre moletky. Vedzte že tieto obchody majú týchto šiat len obmedzený počet takže určite nebude na škodu ak sa tam občas zájdete pozrieť.

3.       Väčšina týchto obchodov má väčšie šaty dlhodobo v akcii. Bude to stáť dosť námahy ale ak sa poriadne v obchode popozeráte alebo sa opýtate predavačiek ( salesladies ), určite Vám poradia a Vy odíde z obchodu spokojná a s krásnym nákupom.

4.       Ak Vás chodenie vyčerpáva, veľmi dobrou voľbou bude nákup cez internet. Existuje veľké množstvo e-shopov, ktoré tieto šaty majú v ponuke a Váš nákup sa stane pohodlným a rýchlim. Existujú aj malé internetové obchody ktoré sa zameriavajú prioritne len na predaj šiat pre určených pre Vás. Určite si treba tieto stránky nájsť a popozerať sa v nich.

5.       Poslednou alternatívou je dať si vyrobiť tieto veci na zákazku. Bude to síce omnoho drahšie ale dostanete presne to čo chcete a presne v akej veľkosti to chcete.

Dúfam že sme Vám pomohli a čoskoro si kúpite presne také šaty aké sa Vám budú hodiť a budete zo svojim telom spokojná. Lebo každý sme jedinečný a krásny.

 

Video: Historický prvá módna prehliadka šiat pre moletky

 

Článok spoločenské šaty pre moletky čaká na Vaše prečítanie TU!

Hľadané slová:

  • šaty pre moletky
  • šaty
  • oblečenie pre moletky
  • moda pre moletky
  • pekne saty pre moletky
  • šaty pre plnoštíhle
  • moletka šaty
  • moletka
  • Šaty pre moletky na ples
  • šaty na ples pre moletky
Tento článok je napísaný v kategórii Šaty pre moletky. Prosím zdieľaj tento článok permalink.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

powered by
Socialbar

WikiPedia

Kategórie

Sociálne linky

Facebook Twitter YouTube

SiteMapa